Het team van MooiWonen

MooiWonen Makelaars

Artur Brouwer

Kandidaat Makelaar (KRMT)

E-mail: abrouwer@agriplazamooiwonen.nl Telefoonnummer: 06-24281197
Bellen

Dolf Nijborg

Kandidaat Register Makelaar-Taxateur (KRMT)

E-mail: dnijborg@agriplaza.eu
Telefoonnummer: 06-30246711
Bellen

Bryan Weiss

Kandidaat Register Makelaar-Taxateur (KRMT)

E-mail: bweiss@agriplazamooiwonen.nl
Telefoonnummer: 06-12987671
Bellen

Trudy Filippo

Kandidaat Makelaar (KRMT)

E-mail: tfilippo@agriplaza.eu
Telefoonnummer: 085 0660294
Bellen

Eeneke Hoeve

Office Manager ARMT

E-mail: ehoeve@agriplaza.eu
Telefoon: 085 0660294
BELLEN

Gerty Leeuwerik

Rentmeester

E-mail: gleeuwerik@agriplaza.eu Telefoonnummer: 06-41776382
Bellen

Harry Nijborg

Directeur AgriPlaza, regiomakelaar en taxateur Drenthe

E-mail: hnijborg@agriplaza.eu
Telefoonnummer: 06-20441260
Bellen

Janine Schirring

Binnendienst Drenthe

E-mail: jschirring@agriplaza.eu
Telefoon: 085 0660294
BELLEN

Jeffrey Akkerman

Adviseur bouw, milieu & RO AgriPlaza Bouwadvies

E-mail: jakkerman@agriplazabouwadvies.nl
Telefoonnummer: 06-13506562
Bellen

Rienk Prins

Makelaar en Taxateur Drenthe

Telefoon: 06-16361248
E-mail: rprins@agriplaza.eu
BELLEN

Olof Kroes

Regio taxateur Friesland

E-mail: okroes@agriplaza.eu
Telefoonnummer: 06-51243188
Bellen